Start

Msza Prymicyjna i Nabożeństwo Fatimskie - 13 VI

13 czerwca w naszym parafialnym kościele odbyła się Msza św. prymicyjna ks. Sławomira Zaranka, który odbywał  w...

Koncert "Jednego Serca Jednego Ducha"

31 maja 2018 r. odbył się  po raz kolejny w Rzeszowie koncert uwielbienia: Jednego Serca, Jednego Ducha. Nasza...

Ferie zimowe młodzieży z Olesna & Rożnowa

W dniach 19-22 luty 2018 roku młodzież z naszej parafii wraz grupą młodych z Rożnowa wspólnie uczestniczyli w...

Diecezjalny turniej piłki nożnej LSO

3 lutego br. w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się dekanalny turniej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. Ministranci i lektorzy  z naszej...

Imieniny ks. Proboszcza

27 grudnia przypada dzień imienin Ks. Proboszcza naszej parafii. Z tej okazji, jako parafianie pragniemy złożyć...

 

 

13 czerwca w naszym parafialnym kościele odbyła się Msza św. prymicyjna ks. Sławomira Zaranka, który odbywał  w naszej parafii praktykę diakońską. Po  mszy św. odbyło się Nabożeństwo Fatimskie, które poprowadził ks. Prymicjant, dziękując przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej za przyjęty dar święceń kapłańskich oraz powierzając Maryi nasza parafię.

 

Zdjęcia z nabożeństwa można obejrzeć w naszej galerii.

31 maja 2018 r. odbył się  po raz kolejny w Rzeszowie koncert uwielbienia: Jednego Serca, Jednego Ducha. Nasza parafia organizowała wyjazd autokarowy na to wydarzenie, w którym więzło udział 45 osób. Dziękujemy Wszystkim za obecność i wspólną wspólna modlitwę. Zapraszamy do udziału w tym pięknym wydarzeniu w przyszłym roku.

 

Zdjęcia z koncertu można obejrzeć w naszej galerii.

3 lutego br. w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się dekanalny turniej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. Ministranci i lektorzy  z naszej parafii zdobyli w pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Te zwycięstwa pozwoliły się zakwalifikować naszym drużynom do rejonowego turnieju piłki nożnej, który również odbył się w Dąbrowie Tarnowskiej 10 lutego br. Drużna lektorów uplasowała się na drugim miejscu, natomiast ministranci wywalczyli miejsce trzecie.

Bardzo gorąco gratulujemy  i dziękujemy naszym młodym sportowcom!

 

Zdjęcia z turnieju do obejrzenia w naszej galerii.

W dniach 19-22 luty 2018 roku młodzież z naszej parafii wraz grupą młodych z Rożnowa wspólnie uczestniczyli w wypoczynku feryjnym w Bukowinie Tatrzańskiej i Zakopanem. W ciągu tych kilku dni młodzież poznawała górskie uroki przez piesze wyprawy, kulig a także odpoczywała w ciepłych wodach termalnych w Białce i Chochołowie. Ten czas był wypełniony nie tylko wspólną zabawą i rekreacją, ale także wspólną modlitwą i codziennie sprawowaną Eucharystią. To był wspaniały moment na lepsze poznanie siebie nawzajem, a także zawiązanie nowych przyjaźni i znajomości. Czekamy więc na kolejne takie wspólne wyprawy…

 

Zdjęcia z wyjazdu można obejrzeć w naszej galerii.

Tradycyjnie już jak co roku 26 grudnia na mszy św. o godz. 9.00 odbyło się w naszej parafii rozesłanie kolędników misyjnych. Dzieci i młodzież podzielone na 16 grup kolędniczych odwiedziło rodziny naszej parafii.

 

Zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii.